Benieuwd naar de gezichten achter MenL en wat we voor jou kunnen betekenen? Bij ons staat kennisdeling voorop.

Wat MenL anders maakt

We helpen je niet zomaar bij je financiën, je administratie, je HRM of je fiscale vraagstukken, maar helpen je groeien, leren en ontwikkelen. Wij gaan graag naast je zitten, zijn jouw spiegel en geven altijd eerlijk advies. Op deze pagina kun je ons alvast digitaal ontmoeten. Ontmoet je ons liever in het echt? Leuk! Plan gerust een afspraak in om bij ons langs te komen!

Ontmoet de MenL’ers

Marcel Baas

marcel@menlcijferhelden.nl
06-10 25 84 97

Lucia Baas

lucia@menlcijferhelden.nl
06-10 65 12 18

Dennis Breevaart

dennis@menlcijferhelden.nl
06-41 53 07 26

Sven Schuurhuis

sven@menlcijferhelden.nl
010-435 80 51

Rob van der Horst

rob@menlcijferhelden.nl
010-435 80 51

Jolanda van der Lugt

Monique Philipsen

monique@menlcijferhelden.nl
010-435 80 51

Imane Dohouch

imane@menlcijferhelden.nl
010-435 80 51

Diana van Riel

diana@menlcijferhelden.nl
010-435 80 51

Hier staan we voor

MenL staat voor persoonlijk advies. Voor kennisdeling. Voor blijven leren. Wij hebben jarenlange ervaring in het vak en helpen jou je kennis op te bouwen. Wij ontzorgen jou, ondersteunen je waar nodig en adviseren jou bij het maken van keuzes. Samen zijn we één team, samen helpen we jouw bedrijf vooruit. Geen driedelig pak, geen arrogantie en geen betutteling, maar gewoon lekkere Vlaardingse nuchterheid.

Kennismaken?

Wil je bij ons langskomen voor een kennismaking, persoonlijk advies of gewoon een goed gesprek onder het genot van een kop koffie? Dat kan! Wij helpen je graag het beste uit je onderneming te halen.